
Courtois hekelt 'slachtofferrol' Atlético: 'Altijd zeuren over dit soort dingen'
Real Madrid-goalie Thibaut Courtois is niet te spreken over de frustraties bij Atlético Madrid na de veelbesproken penalty van Julián Álvarez. De Argentijnse spits raakte de bal twee keer bij zijn strafschop en hierdoor werd er een streep gezet door zijn penalty.
Over twee wedstrijden hielden stadsgenoten Atlético Madrid en Real Madrid elkaar in evenwicht en dus moesten strafschoppen voor de beslissing zorgen. Bij de tweede penalty van de thuisploeg ging Álvarez achter de bal staan en na een ingreep van de VAR werd zijn poging als gemist beschouwd, omdat hij de bal twee keer had aangeraakt. Uiteindelijk kwam Real Madrid als winnaar uit de strafschoppenreeks.
Na afloop wordt Courtois gevraagd naar de veelbesproken penalty van Álvarez. "Je ziet hem uitglijden en daardoor de bal twee keer raken", zegt Courtois, geciteerd door Het Laatste Nieuws. "En dat mag niet. Het ging snel, maar ik voelde meteen dat er iets raars aan de hand was. We hebben het meteen tegen de scheidsrechter gezegd."
Bij Atlético was men na afloop verbaasd over het moment, maar Courtois heeft daar geen boodschap aan. "We weten allemaal dat de UEFA het duidelijk ziet", stelt de doelman. "Ik word zo moe van die slachtofferrol met beslissingen van scheidsrechters en het altijd maar zeuren over dit soort dingen."
Hét moment van de penaltyserie: Julián Álvarez glijdt uit en raakt de bal twee keer.. en dus telt zijn rake pingel niet! 💔#ZiggoSport #UCL #ATMRMA pic.twitter.com/LFBBM74ojj
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 12, 2025
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek met alles over de titelstrijd, het Oranje van Ronald Koeman en welke teams gaan er door in Europa?