
AZ verwacht 'getergd Tottenham': 'Bewust dat ze uit zijn op betere prestatie'
AZ-trainer Maarten Martens verwacht dat Tottenham Hotspur donderdagavond meer weerstand zal bieden dan vorige week in Alkmaar. De Belgische oefenmeester verwacht een zware wedstrijd in Londen, nu Spurs alleen nog vecht voor de Europa League dit seizoen.
AZ verdedigt een 1-0 voorsprong in Londen, maar Martens vindt het moeilijk in te schatten of de Alkmaarders favoriet zijn om zich te plaatsen voor de kwartfinale. "Dat weet ik niet zo goed. We zijn vooral blij met de prestatie van vorige week", begint de Belg tegen Ziggo Sport.
Wel blijft hij kritisch op zijn ploeg. "Er had qua effectiviteit meer in gezeten. We zijn ons ervan bewust dat Tottenham uit is op een veel betere prestatie", vertelt de waakzame Martens. "Het is aan ons om daar op voorbereid te zijn en toe te slaan op de momenten dat het kan. Uiteindelijk verwacht ik een getergd Tottenham."
AZ beleeft tot nu toe een sterk seizoen met de bekerfinale, de achtste finale in de Europa League met uitzicht op de kwartfinale, en de strijd om plek drie. "We moesten ons blijven focussen op het proces, maar ik had er niet echt rekening mee gehouden. We moeten deze lijn nu doortrekken", stelt Martens.
'Tottenham zal hier een betere prestatie willen neerzetten' 💬
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) March 13, 2025
Maarten Martens verwacht dat de thuisploeg uit een ander vaatje zal tappen.. 👀
⚔️ Tottenham Hotspur 𝐯𝐬. AZ
⏰ Vanaf 20:00 uur
🍿 Ziggo Sport 2#ZiggoSport #UEL #TOTAZ pic.twitter.com/lmh2vlWJHa
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek met alles over de titelstrijd, het Oranje van Ronald Koeman en welke teams gaan er door in Europa?