Van Hooijdonk doet vriendin plezier met doelpunt tegen Almere

Van Hooijdonk doet vriendin plezier met goal: 'Erg chagrijnig als ik niet scoor'

13

Sydney van Hooijdonk maakte vrijdagavond voor het eerst sinds oktober 2023 een doelpunt en daar is niet alleen hij zelf blij mee. De vriendin van de NAC-spits krijgt ook een blijere vriend thuis.

"Mijn vriendin die merkt dat wel aan mij. Zeker kort na wedstrijden. Ik neem dat wel echt mee naar huis", is Van Hooijdonk eerlijk over zijn humeur na wedstrijden waarin hij het net niet vindt. "Helemaal omdat je uit Breda komt en overal waar je komt in Breda krijg je het te horen. Je kan het bijna niet ontlopen en het hoort er ook bij. Deste fijner dat ik nu in ieder geval los ben."

Nu Van Hooijdonk weer heeft gescoord in het duel met Almere City krijgt zijn vriendin ook een leukere vriend thuis. "Ik krijg in ieder geval meer een lach op mijn gezicht. Het is vooral die avond en de dag erna dat ik gewoon wat chagrijniger ben. Gewoon net even een wat minder goed humeur. Ik ben nu twee jaar met haar samen en afgelopen jaar was niet het beste uit mijn carrière. Voor haar is het ook wel fijn dat er nu betere tijden komen."

Loading