
Berghuis staat op dag van wedstrijd tegen AZ voor bijzondere Ajax-mijlpaal
Steven Berghuis kan tegen AZ zijn honderdste wedstrijd voor Ajax spelen. Mocht de aanvaller zondagmiddag minuten maken, dan is deze mijlpaal bereikt.
Berghuis zou dan de tweede speler ooit zijn die voor zowel Ajax als Feyenoord honderd duels speelde. Tussen 1986 en 1997 kwam Arnold Scholten tot 165 duels voor Feyenoord en 114 voor Ajax. Voor de aartsrivaal van de Amsterdammers kwam de Berghuis 149 keer in actie
Voor Ajax is het al een feestelijke middag. Tegen AZ wordt het 125-jarig jubileum van de club gevierd worden. Middels een overwinning en minuten van Berghuis kan deze feestwedstrijd extra glans krijgen. Al zouden de Alkmaarders hier een stokje voor willen steken.
Berghuis zette in de zomer van 2021 zijn handtekening onder een contract bij Ajax, dat ongeveer 5,5 miljoen euro aan Feyenoord betaalde. De overstap van de Rotterdammers naar de rivaal in de hoofdstad zorgde destijds voor flink wat opschudding. Aanvankelijk leek het erop dat de transfer voor de rechter zou worden uitgevochten, maar uiteindelijk bereikten Ajax en Feyenoord toch een akkoord.
Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over Kroes die een blauwtje loopt, Stewart en Bosz die kiezen tussen de backs & Slot die zich bij Feyenoord meldt voor een oude bekende.