
'Ajax scout en richt pijlen op 'één van meest veelbelovende talenten in Zweden''
Ajax heeft scouts naar Zweden gestuurd om te kijken naar Alexander Andersson. Het Zweedse talent was al eens op proef in Amsterdam en onlangs maakte hij in zijn thuisland al een pikante overstap.
Een kleine zestien weken geleden liep Andersson een korte stage in Amsterdam en speelde hij voor het eerst in het shirt van Ajax. Van een overstap kwam het nog niet, maar volgens Fotbolldirekt houdt de club Andersson wel nog altijd in de gaten. In Zweden wordt de veertienjarige aanvaller gezien als een van de grootste talenten van het land en daarom besloten scouts van Ajax de speler weer te bekijken in Stockholm.
In Zweden is Andersson al langer onderwerp van gesprek, omdat het talent een nogal pikante overstap maakte. Hij vertrok van Brommapojkarna naar Djurgården. Die twee teams zijn rivalen van elkaar uit de stad Stockholm. Dit kwam Andersson dan ook op veel kritiek te staan van fans van zijn oude club.
Tegenover Fotbolldirekt vertelt Joel Riddez, hoofd jeugdopleiding bij Djurgården, dat hij niet verbaasd is door de link tussen Ajax en Andersson. "Hij is een hele goede voetballer, dus dan is het niet raar als er clubs naar hem komen kijken. Ik weet dat er clubs zijn die spelers van ons bekijken. Dat zegt iets over de kwaliteit van de voetballers die we bij ons hebben spelen."
Check hier de nieuwste aflevering van Studio Oranje over een kinderachtige Koeman, een bijzondere onthulling van Memphis & een bijzonder actie voor Spanje!