
Ribéry deelt bizar verhaal: 'Ik was doodsbang, het had me mijn been kunnen kosten'
Het scheelde niet veel of Franck Ribéry was zijn been kwijt geweest. In gesprek met L'Equipe vertelt de Fransman het opmerkelijke verhaal over een infectie die er bijna voor zorgde dat zijn been geamputeerd had moeten worden.
"Mijn knie begon meer en meer pijn te doen", vertelt Ribéry. "Ik trainde niet meer tussen wedstrijden, maar gebruikte de tijd ertussen puur om te herstellen, om mezelf te beschermen. Vervolgens bleek uit tests dat ik nog nauwelijks kraakbeen had. Ik ging onder het mes in Oostenrijk. De operatie verliep goed, maar vijf maanden later had ik een hevige infectie."
Dans l'entretien accordé à « L'Équipe », Franck Ribéry revient sur l'immense déception qu'il a vécue à l'occasion du Ballon d'Or 2013, remporté par Cristiano Ronaldo. Une récompense qu'il méritait, estime-t-il toujours
— L'ÉQUIPE (@lequipe) March 21, 2025
➡️ https://t.co/pG78wp3ICn pic.twitter.com/4fDIpFhIaD
"De infectie at heel mijn been op. Het was zo erg dat ik gaten in mijn been had", vervolgt Ribéry. "Ik heb twaalf dagen in het ziekenhuis gelegen in Oostenrijk. Ik was doodsbang, het had me mijn been kunnen kosten." Het betekende voor de voormalig voetballer van onder meer Olympique Marseille, Galatasaray, Bayern München en Fiorentina het einde van zijn loopbaan.
Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over targets van Ajax, de contractsituatie van Johan Bakayoko en een mogelijke droommove voor Givairo Read!