PSG dankzij prachtgoals Doué en Kvaratskhelia langs Aston Villa

PSG boekt dankzij drie prachttreffers verdiende zege op Aston Villa

16

Paris Saint-Germain heeft de eerste confrontatie met Aston Villa in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. Bij de Fransen troffen Désiré Doué, Kvicha Kvaratskhelia en Nuno Mendes op schitterende wijze doel: 3-1. 

Bij Aston Villa zagen bankzitters Ian Maatsen en Lamare Bogarde hoe de bezoekers uit Engeland tegen de verhoudingen in op voorsprong kwamen. Een tegenaanval over meerdere schijven werd na iets meer dan een half uur spelen bij de tweede paal binnengeschoten door Morgan Rogers. De Engelse kroonprins William, die bekendstaat als groot fan van Aston Villa en aanwezig was bij het duel in Parijs, kon zijn vreugde dan ook niet onderdrukken.

Loading

Lang kon William niet genieten van de voorsprong van 'zijn' Aston Villa. Désiré Doué, het 19-jarige toptalent van Paris Saint-Germain, bracht zijn ploeg met een schitterend afstandschot op gelijke hoogte. Villa-doelman Emiliano Martinez stond machteloos: 1-1.

Loading

Kvaratskhelia laat klasse zien

Kvicha Kvaratskhelia, die afgelopen winter voor zo'n zeventig miljoen euro werd overgenomen van Napoli, tekende in de tweede helft op schitterende wijze voor de winnende treffer van PSG. De Georgiër draaide de rechterflank van Aston Villa dol en ramde de bal langs Martinez in het dak van het doel. In de slotfase van de wedstrijd liet ook Nuno Mendes zich gelden. De opgestoomde linksback zette de 3-1 op het scorebord. 

Loading

Volgende week dinsdag staat de return in Engeland op het programma. De winnaar van de kwartfinale tussen PSG en Aston Villa kruist in de halve finale de degens met Arsenal of Real Madrid. Arsenal won dinsdag met 3-0 van de Spanjaarden. 

Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek met Papa Tolletje en Steven Brunswijk over de heerlijke Europese week, de grootste Eredivisie-uitblinkers en een opvallend bezoek van Ten Hag!