'Solskjaer vraagt Besiktas om Lauritsen te volgen'

'Solskjaer is overtuigd en vraagt Besiktas om Eredivisie-spits te volgen'

10

Ole Gunnar Solskjaer zou de directie van Besiktas gevraagd hebben Tobias Lauritsen in de gaten te houden. De manager van de Turken schijnt erg gecharmeerd te zijn van de aanvaller van Sparta Rotterdam. Dat meldt het Turkse Fanatik. 

'Solskjaer heeft de 27-jarige aanvaller van Sparta Rotterdam voorgesteld bij het bestuur', klinkt het vanuit Turkije. 'Hij heeft gevraagd of de speler gevolgd kan worden.'

Volgens Fanatik gaat Besiktas Lauritsen de komende tijd daadwerkelijk 'onder de loep' nemen. 'Samen met andere kandidaten op de lijst. Het management zal actie ondernemen op basis van het besluit van de technische raad', luidt de conclusie.

Lauritsen speelt sinds de zomer van 2022 voor Sparta Rotterdam. In drie seizoenen op Het Kasteel was de Noorse spits in totaal 36 keer trefzeker en gaf hij zestien assists. Daar had de 1.96 meter lange centrumspits in totaal 101 duels voor nodig. 

Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek met Papa Tolletje en Steven Brunswijk over de heerlijke Europese week, de grootste Eredivisie-uitblinkers en een opvallend bezoek van Ten Hag!