Van Hanegem haalt opnieuw uit naar de VAR

Van Hanegem haalt opnieuw uit naar de VAR: 'Abnormaal, het is in- en intriest'

20

Willem van Hanegem heeft zich opnieuw kritisch uitgelaten over de VAR. Tijdens de competitiewedstrijd tussen AZ en Feyenoord (0-1) werd er een streep gezet door een treffer van Julián Carranza wegens een overtreding.

In Alkmaar boekte Feyenoord een 0-1 overwinning, maar er werd ook twee keer een doelpunt van de Rotterdammers afgekeurd. Van Hanegem is niet te spreken over het optreden van de VAR bij de afgekeurde treffer van Carranza. "Je kijkt er niet meer van op. Het is in- en intriest", stelt Van Hanegem in de Willem & Wessel-podcast van het Algemeen Dagblad. "Het is abnormaal. Elke wedstrijden worden er wel fouten gemaakt, waarvan je denkt: hoe is het in godsnaam mogelijk?"

Bij Feyenoord was Gernot Trauner één van de uitblinkers. "Ik vond hem beter dan de wedstrijden daarvoor", doelt Van Hanegem op de competitieduels met Go Ahead Eagles (3-2) en FC Groningen (4-1). "Misschien dat de mensen om hem heen veel dingen weg kunnen halen. Hij komt nu waarschijnlijk in situaties, waar hij een paar jaren geen last van heeft gehad. Ik was wel blij dat hij meedeed. Hij is gewoon een goede verdediger."

Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal, met het laatste transfernieuws rond Ajax, PSV en Feyenoord!