Oud-voetballer droomt van trainerscarrière in de Kuip of bij Juventus

Oud-Feyenoorder ziet zichzelf trainer worden in de Kuip: 'Of bij Juventus'

Update: 13 april om 15:03
7

Luigi Bruins droomt van een trainerscarrière bij Feyenoord of Juventus. De oud-middenvelder is op dit moment trainer bij de amateurs van VV Zwaluwen uit Vlaardingen. Bruins heeft ambitie en droomt van De Kuip.

Bruins was een groot talent bij Excelsior Rotterdam voordat hij de overstap maakte naar Feyenoord. Hij werd Europees kampioen met Nederland en de middenvelder met Italiaanse roots mocht in de helikopter stappen tijdens de Open Dag met Roy Makaay, Kevin Hofland, Michael Mols en Giovanni van Bronckhorst. "Die mannen kende ik alleen van tv, daar had ik vroeger bij Studio Sport naar zitten kijken. Nuri Sahin stond er ook nog bij, een toptalent van Borussia Dortmund. Dat was toch wel een aardig helikoptertje", vertelt Bruins in gesprek met Voetbal International.

Na vier wisselvallige jaren ging Bruins op avontuur naar Red Bull Salzburg en OGC Nice voordat hij terugkeerde bij Excelsior. Inmiddels is hij amateurtrainer bij VV Zwaluwen. De volgende stap die hij in zijn hoofd heeft is assistent worden in de Keuken Kampioen Divisie of Eredivisie

Bruins droomt groot en gaat later het liefst aan de slag als hoofdtrainer bij zijn favoriete club Juventus. "En het zou natuurlijk prachtig zijn om ooit trainer in De Kuip te zijn", voegt hij toe. "Als speler ging het in mijn eerste jaar hartstikke goed, maar daarna werd het allemaal wat minder. Het is uiteindelijk niet helemaal geworden wat ik ervan had gehoopt. Het zou mooi zijn als ik het als trainer nog een keertje kan overdoen en het kwartje deze keer wél de goede kant op kan laten vallen."

Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal, met het laatste transfernieuws rond Ajax, PSV en Feyenoord!