
Vaessen baalt flink na nederlaag Groningen: 'Vind ze geen bijzondere ploeg hebben'
Etienne Vaessen zegt FC Utrecht geen bijzondere ploeg te vinden, ondanks het feit dat hij met FC Groningen met 3-1 verloor van de Domstedelingen. De sluitpost is daarnaast ook kritisch op zijn eigen ploeg.
Na de nederlaag staat er een balende Vaessen voor de camera van RTV Noord. "Ik had niet het gevoel dat wij de urgentie hadden om te scoren. Terwijl ik vond dat we de eerste helft, na twintig minuten, goed speelden. Je geeft die goals gewoon weer heel dom weg", stelt de 29-jarige doelman.
Vaessen vervolgt: "Dat vond ik bij Feyenoord en PSV hetzelfde. En niets ten nadele van Utrecht, maar ik vind niet dat ze een heel bijzondere ploeg hebben. Ze komen drie keer voor het doel en scoren drie keer."
Hoe het dan kan dat FC Groningen toch onderuit ging tegen de ploeg van trainer Ron Jans? "Ze zijn volwassener. De tweede helft zakken ze gewoon in. Ze zijn heel degelijk", aldus de goalie.
Om de video te zien, moet je eerst op de tekst in de Tweet (X) klikken.