Beerschot en Dirk Kuyt onderuit: “KV Kortrijk was inspirerend”

Kuyt complimenteus na nieuwe nederlaag: 'Ik ben alvast trots op mijn team'

Update: 13 april om 19:40
3

Dirk Kuyt en Beerschot gingen op bezoek bij KV Kortrijk met 3-2 onderuit in de Relegation Play-Offs van de Jupiler Pro League. De Ratten kwamen nog wel op voorsprong en wisten daarna nog gelijk te maken, maar uiteindelijk trok Kortrijk de overwinning over de streep.

“Het was weer net niet, het verhaal van dit seizoen. We beginnen meteen goed aan de partij met twee kansen. De eerste helft speelden we ook degelijk en hebben we toch nog goede aanvallen tegen een ploeg die absoluut moet winnen”, zo laat Kuyt bij Sporza weten na Kortrijk – Beerschot.

De hoofdtrainer van Beerschot is te spreken over de manier waarop tegenstander Kortrijk zich toonde. “Daarna zie je wel dat ze bleven vechten, wat toch inspirerend was. Maar goed, we bleven het wel proberen, maar onze fouten werden afgestraft. Ik ben alvast trots op mijn team dat altijd wel wil voetballen ondanks de zekere degradatie”, aldus Kuyt.

“Uiteindelijk verloren we in de tweede helft wel onze grip en kregen zij overwicht zonder al te veel grote kansen, maar verloren we dan wel op een pijnlijke manier. We hopen de fans nog iets te geven de komende twee wedstrijden, want net als wij blijven zij ook alles geven. Dat is het mooie aan deze club”, besluit Kuyt.