Van Polen ziet Weghorst als beste speler van het Eredivisie-weekend

Van Polen ziet beste speler van het weekend bij Ajax: 'Hij was cruciaal'

27

Bram van Polen vond Wout Weghorst de speler van het weekend in de Eredivisie. De analist van ESPN vond bijna alle Ajax-invallers ijzersterk, maar de manier waarop de spits inviel was volgens de oud-voetballer cruciaal.

"Gezien de beladenheid van dit duel, als je hem verliest en FC Utrecht-uit wacht komende week gaat de druk toenemen, is Weghorst voor mij de speler van het weekend", zo is Van Polen lovend. "Dit was een cruciale invalbeurt en heel knap dat hij meteen zo beslissend was. Ook zijn spel aan de bal, het was echt goed." Weghorst maakte in de slotfase in het duel met Willem II de winnende goal als invaller.

Van Polen vond niet alleen Weghorst goed als invaller. Ook Oliver Edvardsen en Steven Berghuis maakten indruk op de voormalig PEC Zwolle-speler. "Ook Edvardsen viel goed in, die staat dan weer precies op de goede plek. En het uitstellen van Berghuis, dat werd een beetje onderbelicht. Hij kon de bal meteen geven, maar stelt dat net even uit. Dat zijn details waar ik wel echt van geniet."