
Go Ahead-fan zet tattoo van KNVB Beker: 'Je moet een beetje vertrouwen hebben'
Go Ahead Eagles-supporter Jesse (28) heeft een tattoo laten zetten van de KNVB Beker. De bekerfinale tussen Go Ahead Eagles en AZ moet nog gespeeld worden, maar de fan heeft de dennenappel al laten vereeuwigen op zijn onderbeen.
Jesse won de tattoo ter waarde van 800 euro via een oproep op Instagram. Ook Paul Bosvelt, technisch manager van Go Ahead Eagles, likete de post, maar hij was niet de winnaar. "Maar hopelijk heeft hij ’m maandag wel", zegt Jesse in gesprek met De Stentor. "Dat zou natuurlijk geweldig zijn. Ik bedoel: afgelopen zomer verloren ze niet alleen enkele goede spelers, maar ook de trainer. En dan laten ze dit zien."
Is het niet de goden verzoeken om vijf dagen voor de bekerfinale zo'n tattoo te laten zetten? "Misschien wel, maar je moet er ook wel een beetje vertrouwen in hebben", stelt de supporter. "En als ze meekijken, dan mogen ze zien dat wij er in ieder geval in geloven."
Naar eigen zeggen heeft Jesse in ieder geval geen spijt van de tattoo. Ook niet als Go Ahead aanstaande maandag aan het kortste eind trekt. "Dan heb ik nog steeds een hele mooie tattoo. Die herinnert aan een dag die we nooit zullen vergeten. Ik haal ’m dan ook zeker niet weg", besluit hij.
"Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het spitsendilemma bij Ajax, PSV en Feyenoord die azen op een Champions League-uitblinker, en het aankomende spitsencarrousel in Europa!"