Reijnders over Conceição bij AC Milan

Lachende Reijnders deelt anekdote: 'Hij was zó boos, dat hij de televisie sloeg'

Update: 19 april om 21:07
7

Tijjani Reijnders beleefde begin dit kalenderjaar een bijzondere kennismaking met AC Milan-trainer Sérgio Conceição. In de allereerste wedstrijd met de Portugees op de bank, schoot de oefenmeester volledig uit zijn slof.

In de show Matchday van rapformatie Broederliefde krijgt Reijnders de vraag hoe het is om te werken met Conceição, die sinds 30 december vorig jaar aan het roer staat bij Milan. "Heel veel emotie, laat ik het zo zeggen", lacht de Oranje-international, die een anekdote deelt. "We hadden een wedstrijd tegen Juventus in de Supercoppa. De eerste helft waren we niet best. Het was de eerste wedstrijd die hij ons coachte", doelt hij op de halve finale van 3 januari dit jaar.

"In de rust liet de assistent-trainer beelden zien. Hij (Conceição, red.) was zó boos, dat hij de televisie slaat. De assistent keek om zich heen van: ik kan nu geen beelden meer laten zien", schaterlacht Reijnders. Milan trok wel aan het langste eind tegen Juventus (1-2). "Ja, die wedstrijd hebben we wel gedraaid."

Reijnders stelt helemaal op zijn plek te zitten in Milaan. De Italiaanse taal krijgt hij steeds beter onder de knie. "Het is een moeilijke taal, qua verstaan op voetbalgebied begrijp ik het. Maar als ik naar een restaurant ga en ze beginnen een heel verhaal, dan wordt het lastig."