Internazionale wint niet bij Bologna

Spanning stijgt in Serie A: Inter verliest bij Bologna en laat Napoli inlopen

Update: 20 april om 20:01
6

De strijd om de Italiaanse landstitel is zondagavond nog spannender gemaakt door Internazionale. De ploeg van trainer Simone Inzaghi verloor uit bij Bologna met 1-0, en heeft nu met nog vijf wedstrijden te gaan evenveel punten als concurrent Napoli (71). 

Omdat Napoli zaterdag wist te winnen bij AC Monza (0-1), wist Inter wat het te doen stond in Toscane: winnen. Gemakkelijk zou het niet worden, want het Bologna van Sam Beukema staat vijfde. Inter begon de wedstrijd zonder de Nederlanders Denzel Dumfries en Stefan de Vrij. Laatstgenoemde zag vanaf de bank een gelijkwaardig duel. 

Bologna, waar Thijs Dallinga in de spits stond, kreeg kansen. Ook Inter werd een aantal gevaarlijk. Gescoord werd er voor rust niet, en naarmate de tweede helft vorderde leek een gelijkspel in de maak. Daar dacht Riccardo Orsolini echter anders over. De vleugelaanvaller van Bologna produceerde een schitterende omhaal, en schoot de thuisploeg daarmee naar een overwinning. 

Loading

De spanning in de Serie A is nu om te snijden. Zowel Inter als Napoli heeft nu 71 punten. Conte en co. hebben wel een beter doelsaldo (40 om 27). Volgende week speelt Inter tegen AS Roma, en krijgt Napoli bezoek van Torino. 

"Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het spitsendilemma bij Ajax, PSV en Feyenoord die azen op een Champions League-uitblinker, en het aankomende spitsencarrousel in Europa!"