Vitesse wéér gestraft door KNVB: Arnhemmers krijgen negen punten in mindering

Vitesse wéér gestraft door KNVB: Arnhemmers krijgen negen punten in mindering

Update: 23 april om 09:48
470

De licentiecommissie van de KNVB heeft Vitesse opnieuw gestraft met puntenaftrek, zo maakt de Arnhemse club via de officiële kanalen bekend. De hekkensluiter van de Keuken Kampioen Divisie krijgt negen punten in mindering.

Vitesse heeft een sanctie bestaande uit twee onderdelen opgelegd gekregen. 'Aanleiding voor de eerste straf is het te laat aanleveren van vereiste documentatie', schrijven de Arnhemmers op de clubsite. 'Daarnaast heeft de Licentiecommissie besloten een eerder voorwaardelijke sanctie van zes punten uit september 2024 definitief toe te passen. Deze straf was destijds opgelegd vanwege eerdere administratieve tekortkomingen. Door het niet naleven van de gestelde voorwaarden is deze sanctie nu alsnog van kracht geworden.'

De Arnhemmers geven aan in beroep te gaan tegen de sancties en pleiten onschuldig te zijn. 'Vitesse heeft constant en tot op heden alle voor haar beschikbare informatie aangeleverd in Zeist en blijft zich ook nu weer inzetten voor transparantie en het vinden van de oplossing', luidt de reactie.

Vitesse raakte twee weken geleden voor hetzelfde vergrijp al drie punten kwijt. Het brengt het totaal aantal strafpunten van de club dit seizoen op 39. De ploeg van trainer John van den Brom houdt door de mindering één punt over en sluit daarmee de ranglijst van de Keuken Kampioen Divisie. 

Loading