
Feestbeest Edvardsen somt avond op: 'Jägerbombs, tien baco's, bier...'
Victor Edvardsen heeft kort geslapen na de historische bekerwinst van Go Ahead Eagles. De spits grapt dat ploeggenoten Calvin Twigt en Enric Llansana eveneens niet op tijd in bed lagen.
Go Ahead schreef maandagavond historie, door AZ te verslaan in de finale van de KNVB Beker. Voor het eerst in de clubgeschiedenis gaat de prijs naar Deventer. "Het gaat, met de kater", lacht Edvardsen in gesprek met ESPN. "Ik heb slechts 2,5 uur geslapen. Dus de kater komt nog, denk ik. Maar ik ga zo naar de gym. Even sporten. Ik moet wat doen, anders kan ik morgen niet lopen."
De fans van Go Ahead krijgen van Edvardsen een inkijkje in hoe het feest beleefd is door de spelers. "Ik zat vol met alcohol. Jägerbombs, meer dan tien baco's, een paar biertjes... Sommigen hebben zelfs nog harder gefeest dan ik. Wie? Dan denk ik vooral aan Calvin Twigt, Enric Llansana. Zij lusten ze ook wel", lacht de Zweed. "Het was een perfecte avond. Of we klaar zijn voor Chelsea of Juventus? Ja hoor, wij zijn er klaar voor."
Door de bekerwinst mag Go Ahead zich in september melden in de competitiefase van de Europa League.
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek (ft. Ferdy Druijf) over de uitblinkende De Busser, het gedrag van Goes & heerlijke ankedotes over Arne Slot!