
'NEC heeft nieuwe trainer binnen: akkoord bereikt, contractduur ook bekend'
NEC heeft Dick Schreuder binnen als nieuwe trainer voor komend seizoen, meldt De Telegraaf. De oefenmeester tekent voor drie jaar in Nijmegen.
Schreuder was na zijn vertrek bij PEC Zwolle zo'n anderlalf jaar werkzaam in Spanje bij CD Castellon. In zijn debuutseizoen werd hij kampioen op het derde niveau, maar dit seizoen werd hij na een reeks tegenvallende resultaten aan de kant gezet. Sinds januari zit Schreuder zonder club na zijn ontslag in Spanje. De oefenmeester tekent voor drie seizoenen. Naar verluidt wordt Haris Medunjanin, zoals Voetbal International eerder al meldde, een van zijn assistenten.
In Nijmegen wordt Schreuder de opvolger van Rogier Meijer. De oefenmeester bereikte vorig seizoen nog de bekerfinale met de Nijmegenaren. Dit seizoen vielen de prestaties dusdanig tegen dat er besloten werd niet met elkaar verder te gaan. Het is nog onbekend waar Meijer komend seizoen aan de slag gaat.
NEC kan nu een punt zetten achter de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer. De club sprak eerder met Mark van Bommel en Mitchell van der Gaag. Dat liep op niets uit. Ook vermeend kandidaat Bas Sibum was na zijn keuze voor Heracles niet meer beschikbaar.
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek (ft. Ferdy Druijf) over de uitblinkende De Busser, het gedrag van Goes & heerlijke ankedotes over Arne Slot!