
Buitenspel: Edvardsen plaatst vlak voor Eagles-huldiging story over Goes
Blessuregevallen, transfers, interviews en wedstrijdverslagen; alles vind je in de nieuwslijst van VoetbalPrimeur. In de rubriek 'Buitenspel' houden we jullie vanaf nu óók op de hoogte van de zaken die een te hoog privégehalte hebben voor de gewone nieuwslijst, maar zéker het vermelden waard zijn.
Edvardsen sneert nog maar eens naar Goes
Victor Edvardsen en Wouter Goes zullen niet snel vrienden van elkaar worden. De spits van Go Ahead Eagles liep na afloop van de gewonnen bekerfinale voor de camera van VoetbalPrimeur al leeg over de verdediger van AZ en deelt woensdag opnieuw een sneer uit. Vlak voor de huldiging van de Deventenaren plaatst Edvardsen een foto van een opmerkelijk spandoekje op zijn Instagram-story.
Op de bewerkte afbeelding is te zien hoe Edvardsen zijn directe tegenstander Goes als een hond aan zijn riem heeft gebonden. De originele meme is afkomstig uit de populaire video game Grand Theft Auto 5.
Vorig jaar hield Denzel Dumfries een soortgelijk spandoek omhoog tijdens het kampioensfeest van Internazionale. Toen ging dat ten koste van Theo Hernandez.