
ADO Den Haag loopt in laatste minuut bizarre averij op in strijd om promotieplek
ADO Den Haag heeft de strijd om de promotieplekken in de Keuken Kampioen Divisie enorm spannend gehouden. In het uitduel met Roda JC gaven de Hagenaren een zege in de allerlaatste seconde uit handen, waardoor de ploeg nu gelijk staat met Excelsior. De Rotterdammers hebben echter nog een wedstrijd te spelen.
Terwijl FC Volendam al zeker is van promotie, blijft het voor de tweede promotieplek ongekend spannend. Voor de wedstrijd tegen Roda JC stond ADO op de derde plek met twee punten achterstand op de nummer twee Excelsior. De Rotterdammers spelen nog tegen FC Emmen, Jong PSV en Jong AZ, terwijl ADO na Roda alleen nog tegen Cambuur en VVV Venlo.
Bij een nederlaag van ADO en een zege van Excelsior leek directe promotie voor de Hagenaren vervlogen, dus moest er gewonnen worden in Kerkrade. De bezoekers begonnen de openingsfase dan ook met hoog druk en dit resulteerde direct in een aantal kansen.
Na een half uur spelen was het ook de ploeg van Darije Kalezic die op voorsprong kwam. Verdediger Diogo Tomas maakte de openingstreffer. De eerste goal gaf ADO geen vleugels, want na de treffer werd Roda juist veel sterker. De thuisploeg kreeg een hoop kansen en probeerde langs alle kanten de 1-1 te makenen pas in extremis lukte dit. Iman Griffith maakte in de allerlaatste seconde de 1-1, waardoor ADO alsnog de volle buit misliep. De ploeg van Kalezic staat nu op evenveel punten als Excelsior. Met een zege op Emmen kunnen de Rotterdammers een gat van drie punten slaan.