
Leipzig met aanvoerder Simons hard onderuit bij Eintracht Frankfurt
Xavi Simons heeft zaterdag met RB Leipzig een flink pak slaag gekregen op bezoek bij Eintracht Frankfurt. Die Roten Bullen raken daardoor iets achterop in de strijd om de Champions League-tickets in de Bundesliga.
Het verschil tussen Frankfurt en Leipzig was vooraf slechts twee punten. Op het veld bleek het krachtsverschil veel groter. Met Simons als aanvoerder werd Leipzig vernederd. Ansgar Knauff was de grote man bij de thuisploeg met twee treffers. Hugo Ekitiké voerde de score verder op, waarna Robin Koch twintig minuten voor tijd voor de kers op de taart zorgde.
Frankfurt staat daardoor stevig op de derde plaats en heeft een Champions League-ticket zo goed als binnen. Leipzig leed zijn eerste nederlaag onder Zsolt Löw en zakt naar plaats vijf. De ploeg van Simons moet in de laatste drie speelrondes hopen op een misstap van nummer vier SC Freiburg, dat twee punten meer heeft. Volgende week wacht Leipzig zelf een stevig karwei als Bayern München op bezoek komt in de mogelijke kampioenswedstrijd.
- Wedstrijd
- Opstelling
- Statistieken
Einde wedstrijd
Tweede helft
Aftrap 18:30
Wedstrijd informatie
- Datum
- zaterdag 26 april 2025
- Stadion
- Deutsche Bank Park
- Aftrap
- 18:30
- Scheidsrechter
- Jöllenbeck