Vink over Traoré en Ajax-fans

'Terecht' gemor Ajax-fans richting Traoré: 'Heel nonchalant, dat kan irriteren'

60

Marciano Vink begrijpt dat het Ajax-publiek morde na de zoveelste mislukte actie van Bertrand Traoré. Volgens de analist van ESPN kan het ‘alles of niets-spel’ van de Burkinees irriteren.

Na ongeveer een half uur spelen mislukte de zoveelste actie van Traoré en dat kwam hem op gemor vanaf de tribunes in de Johan Cruijff Arena te staan. "En terecht", steekt Vink van wal. "Je mag slecht spelen, je kan een bal verliezen, maar dit was bijna bij elke actie. Er zat totaal geen geloof meer in."

Vink snapt de Ajax-fans niet altijd even enthousiast worden van de wisselvalligheid van Traore. "Dat maakt het voor het voetbalpubliek, het Amsterdamse publiek, een beetje moeilijk", klinkt het. "Hij heeft wel een kans gehad. Dat je net zien dat je zo’n eerste helft speelt en dan scoor je gewoon de 1-0. Maar dat is vaker bij Traoré. Het is vaak goed, maar nog vaker dat het er heel nonchalant uitziet. Dat alles of niets dat kan irriteren."

"Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het transferrecord van Feyenoord, spectaculaire Ajax-terugkeer en PSV ziet Boscagli-opvolger rondlopen in Duitsland!"