'Journalist gewond door mishandeling na PSV - Ajax, verdachte aangehouden'

'Journalist gewond door mishandeling na PSV - Ajax, verdachte (51) aangehouden'

Update: 30 april om 19:43
136

Een 51-jarige voetbalsupporter is aangehouden door de politie na de mishandeling van een sportjournalist na de wedstrijd tussen PSV en Ajax (0-2), zo meldt het Eindhovens Dagblad. Volgens de politie liep de verslaggever letsel op in zijn gezicht.

Het competitieduel tussen PSV en Ajax vond plaats op zondag 30 maart in het Philips Stadion. De Amsterdammers boekten een cruciale 0-2 zege in de titelstrijd. Na afloop werd er een sportjournalist mishandeld door de 51-jarige verdachte, die zichzelf meldde op het politiebureau. Hij wordt verdacht van mishandeling. De zaak ligt nu bij het Openbaar Ministerie (OM).

Er is niet naar buiten gebracht om welke journalist het gaat, maar het is wel bekend dat het om een man gaat. Volgens de politie liep de sportverslaggever samen met een cameravrouw rond het stadion om supporters te interviewen naar aanleiding van de wedstrijd. Op de parkeerplaats werd hij geslagen door een man.

'Na het incident zijn de journalist en de cameravrouw opgevangen in het perscentrum in het stadion', zo valt er te lezen. Er werd direct een onderzoek gestart naar het incident. De man werd geïdentificeerd en vervolgens meldde hij zichzelf op het politiebureau. Inmiddels loopt hij weer op vrije voeten in afwachting van zijn zaak.

Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek over de titelstress bij Ajax, PSV dat bloed ruikt en het ongelooflijke debuutseizoen van Arne Slot in Liverpool!