Ronaldo wint weer geen prijs met Al Nassr

Ronaldo laat van zich horen na pijnlijke uitschakeling: 'De droom moet wachten'

Update: 2 mei om 16:11
25

Cristiano Ronaldo is in de pen geklommenna de uitschakeling van Al Nassr in de Aziatische Champions League. De Saudische club verloor in de halve finale met 2-3 van het Japanse Kawaski Frontale.

Ronaldo kondigde in de winter van 2023, vlak na zijn transfer naar Al Nassr, aan prijzen te willen winnen met de Saudische club. Dat lukte alleen nog niet helemaal. Hij won tot nu toe alleen de Arab Champions Club in zijn eerste jaar. Sindsdien wacht Al Nassr op haar volgende prijs.

De uitschakeling in de halve finale van de Champions League kwam dan ook als een klap voor de Ronaldo, die tot tranen geroerd was. 'Soms moet de droom nog even wachten', begint hij op zijn eigen social media. 'Ik ben trots op dit team en alles wat we op het veld hebben gegeven. Dank aan alle fans die in ons hebben geloofd en ons elke stap van de weg hebben gesteund. Jullie steun betekent de wereld voor ons.'

De Champions League leek de laatste kans op een prijs voor de Portugees. In de competitie staat Al Nassr derde met nog vijf wedstrijden te gaan. Het gat bedraagt acht punten op het Al-Ittihad van Steven Bergwijn. De laatste landstitel dateert uit 2019. Ronaldo maakte al geen kans meer op het bekertoernooi, de Super Cup Saudi King Cup en de Riyadh Super Cup waardoor Al Nassr weer zonder prijzen achter blijft.

Loading
Loading

Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek over de titelstress bij Ajax, PSV dat bloed ruikt en het ongelooflijke debuutseizoen van Arne Slot in Liverpool!