
Baldadige Janssen zorgt voor hilarisch moment: 'Staat hier boze man van de UEFA'
Een hilarisch moment bij Ziggo Sport voor het Europa League-duel tussen Athletic Bilbao en Manchester United. Theo Janssen besloot op aandringen van Jan van Halst de beker te toucheren, terwijl dit absoluut niet mocht van de aanwezige autoriteiten.
Tijdens de voorbeschouwing van de halve finale van de Europa League tussen Manchester United en Athletic Bilbao mochten Noa Vahle en Theo Janssen plaatsnemen bij de Europa League beker om hun licht te laten schijnen over het duel. Al snel werd er vanuit de studio geopperd om de beker even aan te raken. Dat durfden Janssen en Vahle in eerste instantie niet aan, omdat het erg duidelijk was gemaakt dat dit niet de bedoeling was.
Niet veel later waagt Van Halst nog een poging door te stellen dat Janssen zich nooit door iets liet tegenhouden. Vahle schudde tijdens het betoog van Van Halst nog met de vinger, maar bij Janssen verscheen er een twinkeling in zijn ogen. De analist besloot de prijs niet even aan te raken met een vinger, maar pakte hem met beide handen bijna op. Dat leverde gelach op bij Vahle en in de studio van Ziggo Sport.
"Krijg je op je donder, nou?", vraagt Van Halst. "Er staat hier een man van de UEFA, die wordt boos", reageert Vahle. "Dat maakt toch niet uit, joh", reageert Janssen lachend. Uiteindelijk loopt het met een sisser af.
Check hier de nieuwste aflevering van De Voetbalweek over de titelstress bij Ajax, PSV dat bloed ruikt en het ongelooflijke debuutseizoen van Arne Slot in Liverpool!