
'Oranje-keeper Flekken in gesprek met Duitse topclub, Engelse clubs op vinkentouw'
Mark Flekken is nog altijd een belangrijke transferkandidaat voor Bayer Leverkusen. Dat meldt de Duitse tak van Sky Sports. Flekken wordt echter ook begeerd door meerdere Engelse clubs.
Flekken werd begin april al gelinkt aan Leverkusen. De reservekeeper van het Nederlands elftal moest de belangrijkste concurrent worden voor Lukas Hradecky onder de lat bij de titelverdediger van de Bundesliga. Inmiddels heeft Leverkusen meer gesprekken gevoerd met de entourage van Flekken. De 31-jarige sluitpost heeft echter nog een contract tot medio 2027 bij Brentford en dus wil de Premier League-club een transfersom zien.
Leverkusen wil Flekken graag hebben, maar niet ten koste van alles. Mede daarom houden andere Engelse clubs de situatie nauwlettend in de gaten. Het is niet bekend om welke ploegen het gaat, maar ze zouden ook al geïnformeerd hebben bij het kamp van Flekken. De Limburgse sluitpost is dit seizoen de absolute nummer één onder de lat bij Brentford. Bij Oranje moet hij wel Bart Verbruggen van Brighton & Hove Albion voor zich dulden.
Bij Leverkusen zou Flekken een landgenoot als coach tegen kunnen komen. Volgens Duitse media is Erik ten Hag de belangrijkste kandidaat voor de trainerspositie mocht Xabi Alonso vertrekken. De Spanjaard staat in de nadrukkelijke belangstelling van zijn oude ploeg Real Madrid.