Barcelona voert gesprekken over contractverlenging van Raphinha

'Barcelona voert gesprekken over contractverlenging van absolute uitblinker'

3

FC Barcelona is van plan om spoedig het contract van Raphinha open te breken. Volgens MARCA zijn de eerste gesprekken over een contractverlenging inmiddels achter de rug. 

Raphinha is dit seizoen één van de absolute uitblinkers bij het uitstekend draaiende Barcelona. De buitenspeler werd in de zomer van 2022 voor 58 miljoen euro overgenomen van het Engelse Leeds United. Zijn verbintenis bij Barcelona loopt nog tot de zomer van 2027, maar daar wil Barcelona dus iets aan doen. Sportief directeur Deco heeft inmiddels al gesproken met de entourage van Raphinha en die gesprekken zouden positief zijn verlopen.

Dit seizoen is Raphinha een echte sleutelspeler geworden voor Barça-coach Hansi Flick. Met dertig goals en 25 assists over 51 officiële wedstrijden is de Braziliaanse vleugelflitser bijzonder productief. In de Champions League scoorde hij twaalf keer in dertien wedstrijden. Daarmee loopt hij slechts één goal achter op de huidige topscorer Serhou Guirassy, maar zijn ploeg Borussia Dortmund is al uit het toernooi.

"Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over alles over het luxeprobleem voor Feyenoord, lastige keuze voor Ajax-middenvelder en PSV wil flink cashen voor drietal!"