
'De zege op Ajax was crazy voor het team en de stad, dit is een heel mooie maand'
Miguel Rodríguez kijkt met fijne gevoelens terug op de 4-0 zege die FC Utrecht vorige maand boekte op Ajax. De Spanjaard vertelt in gesprek met Voetbal International ook over zijn goede band met trainer Ron Jans.
Door VI is Rodríguez uitgeroepen tot Speler van de Maand. "Natuurlijk was april een heel goede maand voor mij en het team", vertelt hij. "We hebben tien punten gepakt, goede wedstrijden gespeeld en thuis gewonnen van Ajax. Dat was crazy voor het team en de stad. Een heel mooie maand, waarin we ook Europees voetbal hebben bereikt. Nu moeten we doorgaan en proberen derde te worden."
Vervolgens vertelt de Spanjaard over Jans. "Hij is heel vriendelijk, praat graag met speler en legt alles uit. Hij vertelt me altijd wat ik moet doen en wat het plan is. Met ruimte moet ik rennen en in de één-tegen-één komen. En hij wil dat ik hetzelfde blijf doen, ook als ik balverlies lijd. Ik heb het gevoel dat hij in me gelooft en dat is fijn voor een speler."