HSV stelt promotie veilig en keert na zeven jaar afwezigheid terug in Bundesliga

HSV keert na zeven jaar afwezigheid terug in Bundesliga na doelpuntenfestijn

Update: 10 mei om 22:43
70

Hamburger SV heeft zaterdagavond met een klinkende overwinning promotie naar het hoogste niveau in Duitsland veiliggesteld. De ploeg waar onder andere Ludivit Reis actief is, won in eigen huis met 5-1 van laagvlieger SSV Ulm 1846. HSV is met nog één duel te gaan niet meer in te halen door nummer drie Elversberg.

In het Volksparkstadion kwam de thuisploeg nog wel enigszins verrassend op achterstand. In de zevende minuut wisten de bezoekers via Tom Gaal op voorsprong te komen. Drie minuten later repareerde HSV de achterstand al via Ludovit Reis. Nog voor rust wist de thuisploeg de wedstrijd naar zich toe trekken door doelpunten van Ransford Konigsdorffer en Davie Selke. In de tweede helft ging HSV vrolijk door. In de 49ste minuut kwam de ploeg op 4-1 door een eigen doelpunt van Philipp Strompf en in de 62ste minuut werd het zelfs 5-1 door opnieuw een doelpunt van Konigsdorffer. Vlak voor tijd maakte Daniel Elfadli nog de zesde voor de thuisploeg.

Loading

In het seizoen 2017-2018 degradeerde HSV voor het eerst in de clubgeschiedenis naar het tweede niveau van Duitsland. zeven jaar later keert de ploeg dus definitief weer terug in de Bundesliga. Met nog één duel te gaan is het kampioenschap nog niet binnen. Nummer twee FC Köln volgt op slechts één punt. In de laatste speelronde gaat HSV op bezoek bij Gruether Furth, de nummer vijftien. FC Köln neemt het thuis op tegen Kaiserslautern, de nummer zeven. 

Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over Ajax en Feyenoord die strijden om de handtekening van de 'nieuwe Yaya Touré', PSV dat op zoek is naar back-ups voor de backs & het schandaal bij Vitesse