
Einde seizoen bij Feyenoord: Van Persie bevestigt absentie in laatste duels
Feyenoord kan de laatste twee wedstrijden geen beroep meer doen op Thomas Beelen. De verdediger van de Rotterdammers raakte afgelopen week geblesseerd op de training en komt de rest van het seizoen niet meer in actie, zo bevestigt trainer Robin van Persie.
Beelen zat zondagmiddag in de topper tegen PSV niet bij de wedstrijdselectie en na afloop van het duel verklaarde Robin van Persie op de persconferentie waarom. De verdediger raakte geblesseerd op de training en dus is Feyenoord de centrale verdediger voorlopig kwijt.
In de zomer van 2023 namen de Rotterdammers Beelen over van PEC Zwolle voor 2,7 miljoen euro. Hij speelde dit seizoen al 41 wedstrijden voor de Rotterdammers, mede doordat Gernot Trauner geregeld absent was.
Zonder Beelen en met Trauner verloor Feyenoord zondag met 2-3 van PSV. Dat betekent dat de Rotterdammers niet meer bij de eerste twee in de Eredivisie kunnen eindigen. Feyenoord speelt komende week nog tegen RKC Waalwijk en sc Heerenveen.
Check hier de nieuwste aflevering van #DoneDeal over Ajax en Feyenoord die strijden om de handtekening van de 'nieuwe Yaya Touré', PSV dat op zoek is naar back-ups voor de backs & het schandaal bij Vitesse