
'Barcelona heeft beet en gaat mooi Flick-nieuws binnenkort definitief maken'
De verwachting was al dat Hansi Flick spoedig zijn contract gaat verlengen bij FC Barcelona, maar de Duitse tak van Sky Sport en Fabrizio Romano bevestigen nu dat de Duitser zijn handtekening spoedig gaat zetten. De Catalanen zijn het met Flick eens geworden over alle details. De bevestiging wordt dan ook snel verwacht.
Toen Flick een klein jaar geleden naar Barcelona kwam, zette hij zijn handtekening onder een contract tot de zomer van 2026. Vorige maand werd al duidelijk dat club en trainer op grote lijnen akkoord waren over een nieuwe verbintenis en dat Flick waarschijnlijk in mei zou gaan tekenen. Nu is Barça er helemaal uit met de Duitser, die met één jaar gaat verlengen en daardoor tot medio 2027 vast komt te liggen.
De verwachting is nog steeds dat Flick deze maand definitief gaat tekenen. De bevestiging van Barcelona wordt dan ook snel verwacht. In zijn eerste seizoen bij de club legde Flick beslag op de Copa del Rey, terwijl hij na de Clásico-zege van afgelopen weekend (4-3) hard op weg is naar het behalen van de landstitel met Barça. Vorige week liep het Barcelona van Flick de Champions League-finale na verlenging mis, doordat Internazionale in een thriller aan het langste eind trok.