Ajax in gesprek over contractverlenging Klaassen en Pasveer

'Ajax al langere tijd in gesprek om contract van ervaren duo te verlengen'

Update: 20 mei om 14:52
218Reacties

Ajax is al langere tijd in gesprek met Davy Klaassen en Remko Pasveer over een contractverlenging, zo meldt Voetbal International. De huidige verbintenis van de basisspelers loopt eind juni af, maar de Amsterdammers kwamen er door 'verschillende omstandigheden' nog niet uit met de routiniers.

Klaassen keerde in september 2024 terug bij Ajax na een periode bij Internazionale. De 32-jarige middenvelder tekende een contract tot het eind van het seizoen, waardoor hij de kans kreeg om zich te bewijzen in Amsterdam. Dit seizoen was Klaassen belangrijk voor de club uit de hoofdstad. Hij maakte acht goals en leverde twee assists af in 35 officiële wedstrijden.

Pasveer krijgt al drie jaar een contract voor één jaar, waardoor ook zijn verbintenis nu dus afloopt. De 41-jarige sluitpost speelde dit seizoen 43 officiële wedstrijden nadat hij van Francesco Farioli de voorkeur kreeg boven Diant Ramaj en Jay Gorter. Pasveer wordt binnen Ajax als belangrijk gezien door zijn leidersrol en de club ziet hem ook als een waardevolle mentor voor een nieuwe keeper.

Eerder sprak Pasveer zich tegenover ESPN al uit over een mogelijke verlenging bij Ajax. "Voor mij is er maar een optie en dat is Ajax, of ik ga stoppen. Ik heb het hier heel erg naar mijn zin. Dit is gewoon een geweldige club en ik hoop dat we dit jaar in de komende wedstrijden gewoon goed af kunnen sluiten. Daarna zie ik het eigenlijk wel. Voor mij is Ajax nu het belangrijkste en het liefst nog een jaar. Maar als ze twijfelen is ‘nee’ ook een antwoord."