
Edvardsen sluit terugkeer niet uit: 'Moeten we afwachten'
Victor Edvardsen zegt ooit graag voor IFK Göteborg te spelen. De Go Ahead Eagles-aanvaller zat zondagmiddag op de tribune en zag de Zweedse club in een heet duel met 1-0 winnen van Malmö FF. Hierna ging Edvardsen in op een mogelijke stap naar Göteborg.
Een terugkeer naar Zweden zit er voorlopig nog niet in. "Misschien niet de komende één à twee jaar", zegt Edvardsen na afloop aan Fotbollskanalen. "Maar ik heb altijd gezegd waar ik sta, als het moment komt om terug te keren. Wanneer dat is, moeten we afwachten."
De 29-jarige spits heeft een succesvol seizoen achter de rug bij Go Ahead Eagles. Hij veroverde de KNVB Beker, maakte negen goals en gaf zes assists in veertig officiële duels. Zijn contract bij de club uit Deventer loopt nog tot de zomer van 2026 en er wordt momenteel gesproken over een mogelijke verlenging. "Dat klopt, daar zijn we mee bezig", bevestigt hij tegenover het Zweedse medium. Toch duiken er ook geruchten op over een stap naar Besiktas.
"Ik heb een goed seizoen gehad, dus we gaan zien wat er gebeurt", stelt Edvardsen, die ondanks zijn aanwezigheid benadrukt dat er geen contact is geweest met IFK Göteborg. "Om eerlijk te zijn: ik heb helemaal niet met ze gesproken. Ik denk dat zij mij mijn gang laten gaan in het buitenland. En als ik op een dag naar huis wil, gaat die deur echt wel open."
Edvardsen speelde nog nooit een officiële wedstrijd voor IFK Göteborg, maar kwam in Zweden wel uit voor Djurgården en Degerfors. Zijn liefde voor de nummer zes van de Allsvenskan zit diep. "Ik kom hier al sinds ik vier of vijf jaar oud ben. Dus ik ben net zo blij met deze overwinning als iedereen hier in het stadion."
Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over de zoektocht in Amsterdam, PSV dat Ajax en Feyenoord aftroeft en de grootste transferflop én -top van de Eredivisie!