Arsenal onderhandelt over komst van Sesko

'Spel is op de wagen: Arsenal onderhandelt over komst van topspits'

32Reacties

Arsenal maakt serieus werk van de transfer van Benjamin Sesko. De Premier League-topclub heeft zich gemeld bij RB Leipzig, meldt Sky Sport. De komst van een nieuwe topspits staat hoog op het wensenlijstje in Londen.

Een paar dagen geleden vond er in Londen al een ontmoeting plaats tussen directeuren Marcel Schäfer (Leipzig) en Andrea Berta (Arsenal). Nu zijn de onderhandelingen tussen beide clubs officieel begonnen. Wel blijft het de vraag of The Gunners zich Sesko kunnen veroorloven. Daarom wordt er gesproken over een mogelijke betalingsstructuur. De 21-jarige Sloveen heeft een transferclausule van ruim tachtig miljoen euro.

Hoewel Victor Gyökeres ook nog hoog op de lijst staat bij Arsenal, geldt Sesko als het belangrijkste doelwit. Hij scoorde het afgelopen seizoen dertien keer en gaf vijf assists in 33 duels in de Bundesliga. Kai Havertz was de topscorer van Arsenal in de Premier League met negen doelpunten. In totaal scoorde de ploeg van manager Mikel Arteta 69 keer, tegenover de 86 goals van kampioen Liverpool.