Real Madrid looft selectie vette beloning uit bij winst WK voor clubs

Real Madrid keert vette beloning uit bij winst WK voor clubs

Update: 31 mei om 08:58
21Reacties

Real Madrid wil koste wat kost het WK voor clubs winnen. De topclub uit Spanje heeft daarom de selectie een hoge beloning beloofd bij eindwinst in de Verenigde Staten. 

Spaanse media melden dat de spelers van Real Madrid een bonus van één miljoen euro tegemoet kunnen zien, mocht de club op 13 juli beslag leggen op de beker. Omdat De Koninklijke dit seizoen tot dusver naast alle prijzen greep, zou de directie het WK voor clubs als enige manier zien om het seizoen nog een beetje glans te geven. Aan kersverse trainer Xabi Alonso de taak om de klus te klaren.

Bij het WK voor clubs valt een flinke prijzenpot te verdelen. Real Madrid zou sowieso al 33,5 miljoen euro bij kunnen schrijven omdat het deelneemt aan het toernooi. De winnaar van het WK voor clubs strijkt - bij een perfecte reeks met enkel overwinningen - in totaal ongeveer 140 miljoen euro aan prijzengeld op. Daarnaast kan er flink verdiend worden aan tv-rechten, sponsoring en merchandise. 

Het WK voor clubs begint op zaterdag 14 juni en wordt in de Verenigde Staten gespeeld. De finale is op zondag 13 juli. In totaal doen 32 clubs van over de hele wereld mee. 

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het nieuwe trainersduo in Amsterdam, de jackpot van Feyenoord & PSV's zoektocht naar nieuwe verdedigers!