Dumfries spreekt van donkere dag na mislopen CL-winst

Dumfries spreekt van 'donkere' dag na mislopen CL-winst: 'Maar we zijn trots'

19Reacties

Denzel Dumfries spreekt van een 'donkere' dag voor Internazionale na het mislopen van de Champions League. De Nederlander ging zaterdag met Inter keihard onderuit tegen Paris Saint-Germain: 5-0. Dumfries maakte wel de negentig minuten vol.

De Italianen liepen in München al snel tegen twee tegentreffers aan die het wedstrijdplan overhoop gooide, vertelt de verdediger na afloop voor de camera. "We wilden starten met het juiste wedstrijdplan, maar dan krijgen we snel twee tegendoelpunten en dat is zwaar. Maar we zijn altijd trots om te spelen voor Inter en we zullen deze herinnering altijd koesteren."

Het is niet de eerste keer dat Inter de finale verliest. In 2023 stond de ploeg van Nederlanders Stefan de Vrij en Dumfries ook al in de finale. Toen verloor Inter met 1-0 van Manchester City. "Het is een donkere dag voor Inter, maar we zijn trots en de club zal weer oprijzen. We verloren de vorige finale. De meeste spelers waren al bij Inter. Nu verliezen we de tweede finale. Het is moeilijk om de woorden te vinden, maar Inter zal altijd weer oprijzen."

De verloren Champions League-finale kan wel eens de laatste wedstrijd zijn geweest voor trainer Simone Inzaghi. De Italiaan wordt de laatste dagen nadrukkelijk in verband gebracht met het Saoedische Al-Hilal. Over de toekomst wil Dumfries nog niet spreken. "Hij is onze trainer voor vier jaar nu. Een heel goede coach. We moeten gaan reflecteren de aankomende dagen en dat zullen we doen. We winnen en verliezen samen."