Bosschaart geeft niet op na wanprestatie Feyenoord O21

Bosschaart weigert handdoek te werpen na debacle tegen Sparta: 'Vol goede moed'

54Reacties

Feyenoord O21 is na deel één van het tweeluik met Jong Sparta mijlenver verwijderd van promotie naar de Tweede Divisie, maar Pascal Bosschaart weigert de handdoek in de ring te gooien. In de play-offs gebeuren immers altijd gekke dingen, is de gedachte waar de trainer van de Rotterdamse beloftenploeg zich aan vastklampt. 

De start van Feyenoord 021 tegen Jong Sparta was dinsdagavond werkelijk dramatisch. Al na drie minuten spelen stond het 0-2 op Varkenoord. "Hoe we beginnen, binnen drie minuten met 2-0 achter, dat is heel slecht", erkent Bosschaart voor de camera van ESPN. "Is het concentratie, is het scherpte? Dat ga ik goed analyseren, want we moeten nog een wedstrijd. Er gebeuren altijd gekke dingen in de play-offs, dus het geloof is er nog zeker wel."

De verdediger van weleer, die enkele maanden terug even trainer van Feyenoord 1 was, hoopt niet dat zenuwen een rol hebben gespeeld tijdens de wedstrijd. "Dat zou het niet mogen zijn. Jong Sparta heeft gewoon een goed elftal. Zij waren effectiever dan wij. We zaten niet slecht in de wedstrijd, maar je geeft door eigen fouten drie doelpunten weg. We zijn nog niet kansloos. Tuurlijk, we hebben aardig verloren, maar in de play-offs kunnen gekke dingen gebeuren en ik ga vol goede moed naar zaterdag toe."

Deel twee van het tweeluik tussen Feyenoord O21 en Jong Sparta wordt komende zaterdag afgewerkt op Het Kasteel. De belangstelling voor die wedstrijd is groot. Er zijn ook kaarten beschikbaar gesteld voor Feyenoord-fans.