
Inzaghi valt voor gigantisch salarisaanbod en tekent officieel bij Al Hilal
Simone Inzaghi is de nieuwe trainer van het Saudische Al Hilal. De Italiaanse trainer maakte eerder deze week zijn vertrek bij Internazionale al bekend. Inzaghi tekent voor een gigantisch salaris bij de nummer twee van de Saudi Pro League.
Inzaghi tekent voor twee jaar als trainer van Al Hilal. In die twee jaar krijgt de Italiaan een salaris van maar liefst 26 miljoen euro in totaal. Inzaghi moet Al Hilal naar het kampioenschap in de Saudi Pro League leiden. Bij de club staan Europese topspelers als Joao Cancelo, Sergej Milinkovic-Savic, Aleksandar Mitrovic en Kalidou Koulibaly onder contract.
De 49-jarige Inzaghi was erg succesvol tijdens zijn periode als trainer van Internazionale. In 2021 verruilde hij Lazio voor de club uit Milaan en sindsdien haalde hij twee keer de Champions League-finale. Die werden echter wel allebei verloren. Inzaghi pakte ook één keer de Italiaanse Scudetto en twee keer de Coppa Italia. Na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain kondigde hij zijn vertrek aan.