
'Chelsea en Kepa definitief uit elkaar: keeper maakt binnenlandse move'
Kepa Arrizabalaga staat op het punt om Chelsea te verruilen voor Arsenal, meldt The Athletic. De dertigjarige keeper moet in Noord-Londen de concurrentiestrijd met David Raya aangaan.
Arsenal wilde aanvankelijk Joan García losweken bij Espanyol, maar die maakt de overstap naar FC Barcelona. Kepa werd voor The Gunners een aantrekkelijk alternatief, mede door zijn afkoopsom. Arsenal weekt de sluitpost voor 6,77 miljoen euro los bij de concurrent uit Londen.
De staf van Arsenal is naar verluidt al jaren 'groot bewonderaar' van Kepa, die al langere tijd gevolgd wordt. The Gunners gaan ook graag in zee met de Spanjaard, omdat die in het verleden heeft bewezen goed om te kunnen gaan met een rol als tweede keeper. Bij Chelsea was Kepa lang de stand-in van Edouard Mendy, terwijl hij bij Real Madrid Andriy Lunin voor zich moest dulden.
Kepa werd het voorbije seizoen door Chelsea uitgeleend aan AFC Bournemouth. In 2018 namen The Blues hem voor tachtig miljoen euro over van Athletic Club. In totaal keepte hij 163 wedstrijden voor Chelsea.
Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het grote verlies van Ajax, het zéér actieve PSV en de miljoenenbiedingen bij Feyenoord!