
Driessen steekt loftrompet over Oranje-uitblinker: 'De energie die hij levert'
Valentijn Driessen ziet dat bondscoach Ronald Koeman veel vertrouwen kan tanken uit het duo Denzel Dumfries en Jeremie Frimpong. In het WK-kwalificatieduel tussen Finland en Nederland (0-2) stonden beide spelers in de basis en dat pakte positief uit, vertelt Driessen bij De Telegraaf.
In de afgelopen interlands zette Koeman vaak één van de backs op de bank, maar tegen Finland begonnen beide verdedigers. Frimpong startte als rechteraanvaller. "Ik vond dat het met Dumfries en Frimpong steeds beter ging. Frimpong gaf nog een hele goede voorzet waar uit gescoord werd. Dumfries maakte een goal, dus dat zijn wel twee spelers waar je op de rechterkant op kan bouwen."
Daarmee lijkt Koeman het probleem aan de rechterkant na een lange tijd definitief te hebben opgelost, ziet ook Driessen. "De rechterkant was eigenlijk onderbezet. Daar zocht Koeman altijd wat en hij zei na afloop dat Frimpong nu geldt als rechtsbuiten. Dumfries moet daarnaar spelen. Ik denk wel dat het goed heeft uitgepakt voor Oranje."
Dumfries doet na wedstrijd met Malta, die dinsdag wordt gespeeld, ook nog mee aan het WK voor clubs met Internazionale. Driessen hoopt dat de verdediger weer op tijd uitgerust is voor het duel met Polen. "De energie die hij levert. In de slotfase lag hij ook nog voor een bal. Die man heeft een tomeloze energie en ik heb geen idee waar hij het vandaan haalt. Het Nederlands elftal heeft hem zeker nodig na de zomer, want dan is Polen de tegenstander. Dat is in feite de moeilijkste tegenstander. Het is belangrijk dat Dumfries dan fit en uitgerust is."
Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het grote verlies van Ajax, het zéér actieve PSV en de miljoenenbiedingen bij Feyenoord!