'Halve Nederlander Coppola naar Brighton'

'Halve Nederlander maakt kort na Italië-debuut ook transfer naar Brighton'

15Reacties

Diego Coppola staat op het punt om de overstap naar Brighton & Hove Albion te maken. Dat meldt Fabrizio Romano. De Italiaans-Nederlandse verdediger moet bij The Seagulls onder meer de concurrentie aangaan met Jan Paul van Hecke.

Coppola staat al enige tijd op de radar van Brighton. Nu is een transfer van de 21-jarige mandekker nabij, verzekert Romano. Hij komt over van Hellas Verona, waar hij nog een contract had tot medio 2027. Voor Coppola zijn het zodoende bijzondere dagen. Hij maakte vrijdag ook al zijn debuut voor Italië.

De 1.93 meter lange Coppola is geboren in Italië, maar hij heeft ook Nederlandse roots. "Mijn moeder is geboren in Nederland", vertelde de verdediger in maart tegen ESPN, kort nadat hij als speler van Jong Italië verloren had van Jong Oranje. "Ik heb ook nog veel familie daar. Nederland is een mooi land en ik ga er graag heen. Ik voel me zelf wel Italiaan, maar ik ben ook half Nederlands."

Bij Brighton wacht dus een concurrentiestrijd met 'halve landgenoot' Van Hecke. De Oranje-international is een vaste waarde bij de Premier League-club.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het grote verlies van Ajax, het zéér actieve PSV en de miljoenenbiedingen bij Feyenoord!