'Ajax heeft Barça-talent Eloi Gómez binnen'

'Ajax heeft Barça-speler binnen: middenvelder financieel én sportief overtuigd'

Update: 11 juni om 09:04
82Reacties

Ajax heeft de komst van Eloi Gómez afgerond. Dat meldt het Spaanse SPORT. De middenvelder komt over van de jeugd van FC Barcelona.

Het contract van Gómez liep in juni af bij FC Barcelona. Naar verluidt heeft Ajax hem zowel financieel als sportief weten te overtuigen. De middenvelder maakt volgens SPORT een flinke sprong in zijn salaris en gaat uitkomen voor de O17 van Ajax.

De belangrijkste reden voor zijn overstap is echter de concurrentie bij Barça. Zowel in de jeugd als bij het eerste elftal. In de jeugdopleiding zijn dat spekers als Marc Bernal, Pedro Villar, Gerard Mullol, Brian Farinas en Tommy Marques. Goméz zou zichzelf niet als vijfde of zesde optie voor een positie op het middenveld zien.

Goméz was het afgelopen seizoen een basisspeler bij de O19 van FC Barcelona. De middenvelder behoorde niet tot de belangrijkste spelers, maar was wel een 'uitstekende aanvulling'. De toekomst van het zestienjarige talent ligt dus bij Ajax. De Spanjaard volgt de Amsterdammers al op Instagram.

De komst van het Barça-talent zou de tweede buitenlandse versterking voor Ajax O17 zijn. Eerder maakte de Franse spits Romeo Garnier al de overstap van Paris Saint-Germain.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over het grote verlies van Ajax, het zéér actieve PSV en de miljoenenbiedingen bij Feyenoord!