Drukke transferzomer Sparta

Sparta wacht drukke transferzomer: 'Vijf sterkhouders vertrekken, hoop op drietal'

24Reacties

Bij Sparta Rotterdam staat er een drukke transferzomer voor de boeg. Bijna elke positie moet namelijk vervangen worden. Na het vertrek van Nick Olij en Mike Eerdhuijzen, verwachten de Rotterdammers ook dat een ander drietal de deur achter zich dicht trekt.

Bijna de hele selectie van Sparta gaat op de schop, dat is wat Voetbal International schets. Door de verkoop van Olij en Eerdhuijzen zijn er al twee steunpilaren vertrokken, maar daar lijkt het niet bij te blijven. Tobias Lauritsen en Joshua Kitolano worden naar alle waarschijnlijkheid ook verkocht, mede door de aflopende contracten. Daarom heeft de ploeg van Spangen in elke linie een nieuwe speler nodig. Ook een vertrek van Marvin Young is realistisch, als PSV over de brug komt met een beter bod.

Daarnaast had Sparta veel beschikking over huurspelers in de tweede seizoenshelft. Mitchell van Bergen, Kristian Hlynsson, Carel Eiting en Gjivai Zechiël kwamen allen voor een half seizoen naar Het Kasteel. Laatstgenoemde gaat nu op huurbasis voor FC Utrecht spelen. Voor Van Bergen, Hlynsson en Eiting hoopt Sparta op een langer verblijf.

Julian Baas keert sowieso terug op Het Kasteel na een verhuurperiode bij Eintracht Braunschweig. Hij krijgt de kans in de voorbereiding van Maurice Steijn. Ook gaat Jens Toornstra snel tekenen bij Sparta en zijn ze ook in gesprek met Lance Duivenstijn van stadgenoot Excelsior.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal met Perisic-nieuws, de keeperszoektocht van Ajax en de potentiële Hancko-opvolger!