Theo Janssen snapt niks van slap interview Michael Reiziger

Janssen zeer kritisch na 'slap' interview bij Jong Oranje: 'Hij zegt zo weinig'

78Reacties

Theo Janssen laat zich zeer kritisch uit over de trainer van Jong Oranje Michael Reiziger. Dat doet de oud-voetballer na afloop van het EK-duel tussen Jong Oranje en Jong Oekraïne (2-0). Janssen vindt de teksten van de trainer met name 'slapjes'.

"Ik vind Reiziger echt een heel aardige vent en het was een fantastische voetballer", begint de voormalig voetballer van FC Twente nog positief. "Maar hij zegt zo weinig. Flamingo deed wat we hadden verwacht, ja wat verwacht je dan precies? Wat deed hij nou heel erg goed? Hij haalt de ballen weg voor de verdedigers, maar je hebt toch een verdediging staan die dat zelf ook moet kunnen?"

Janssen had zelf andere positieve punten benoemd. "Hij heeft heel veel gaten dichtgelopen. Hij dekte op de juiste momenten vooruit. Hij creëerde een twee tegen één, daar was hij heel goed in. Ik had liever gehad dat hij daar met volle overtuiging over had verteld. Het is allemaal zo slapjes. Ik denk het kan bij Jong Ajax en ik denk dat het bij Jong Oranje ook zou kunnen.

De oud-voetballer denkt dat hij zelf niet geluisterd had naar een trainer als Reiziger. "Ik ben benieuwd als hij dat verhaal straks gaat vertellen aan een team waar ik in speelde, bij Twente, dat had niet gelukt. Dan hadden we gezegd: we gaan het zelf wel doen. Over een Van Gaal kan je zeggen wat je wil, dat ging misschien een beetje te ver, maar die was wel scherp. Daar kwam iemand binnen." 

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal met Perisic-nieuws, de keeperszoektocht van Ajax en de potentiële Hancko-opvolger!