'Liverpool en Slot gaan ook voor recordtransfer Isak'

'Liverpool gaat voor volgende monstertransfer en wil Wirtz-record meteen breken'

Update: 20 juni om 12:32
97Reacties

Liverpool weigert een transfer van Alexander Isak uit het hoofd te zetten. De Premier League-kampioen is zelfs bereid voor de tweede keer in één zomer het transferrecord te breken, na de komst van Florian Wirtz. Dat meldt transferexpert Ben Jacobs bij GiveMeSport.

The Reds willen de selectie van manager Arne Slot een stevige impuls geven deze zomer. Jeremie Frimpong werd al gestrikt als vervanger van Trent Alexander-Arnold, terwijl ook Milos Kerkez en Wirtz op het punt staan om te tekenen op Anfield. Voor die laatste wordt het transferrecord gebroken, want de Duitse ster kost naar verluidt 136 miljoen euro inclusief bonussen. Mogelijk wordt het record nog deze zomer wéér verbroken.

Volgens Jacobs maakt Liverpool nog altijd serieus jacht op Isak en is het bereid om een enorm bod uit te brengen op de topspits, als Newcastle United tenminste overstag wil gaan. De club van Slot denkt - net als bij Wirtz - aan een vast bedrag van 117 miljoen euro. Door bonussen kan de transfersom echter veel verder oplopen en zou Isak zelfs Wirtz meteen weer onttronen als duurste speler.

Isak maakte de afgelopen seizoenen grote indruk bij Newcastle United. Jacobs spreekt van een moeilijke, maar niet uit te sluiten transfer. De inkomsten voor de 25-jarige Zweed zou Newcastle kunnen aanwenden om de selectie op meerdere vlakken te versterken. Wel zouden The Magpies in totaal liefst 175 miljoen euro willen ontvangen. Een enorm bedrag, maar Liverpool lijkt er alles aan te willen doen om een transfer van Isak realiteit te maken.

Liverpool is onder meer van plan om Darwin Núñez te verkopen. De Uruguayaan, die interesse geniet van Napoli, Atlético Madrid en Saudische clubs, is voor ongeveer zeventig miljoen beschikbaar. Overigens staan naast Isak ook João Pedro, Hugo Ekitike en Benjamin Sesko op de shortlist als alternatieven.