'Rosario kan naar Paris FC'

'Gepromoveerd en steenrijk Paris FC wil Nederlander als eerste, grote aankoop'

Update: 21 juni om 10:38
65Reacties

Pablo Rosario staat mogelijk voor een overstap binnen Frankrijk. Volgens L'Équipe voert de middenvelder gesprekken met Paris FC, dat komend seizoen uitkomt in de Ligue 1. De promovendus heeft grote plannen en ziet in de oud-PSV'er een belangrijke versterking.

De 28-jarige Rosario heeft nog een contract tot medio 2026 bij OGC Nice, maar zou openstaan voor een nieuwe uitdaging. Paris FC, de 'kleine broer' van Paris Saint-Germain, werd recent deels overgenomen door Red Bull en de invloedrijke familie Arnault, bekend van luxemerken als Louis Vuitton en Christian Dior. Met dat kapitaal wil de club zich stevig nestelen in de bovenste helft van de Ligue 1.

Rosario begon zijn loopbaan bij Almere City en brak vervolgens door bij PSV, waar hij tussen 2016 en 2021 maar liefst 138 wedstrijden speelde. De eenmalig Oranje-international, die nu voor het Domenicaanse elftal uitkomt, mocht zichzelf zelfs kort aanvoerder noemen in Eindhoven. In de zomer van 2021 maakte hij de overstap naar Nice, waar hij inmiddels op 148 optredens staat.

Paris FC wil deze zomer serieus werk maken van de selectie en heeft Rosario op het lijstje staan als potentiële sleutelspeler. Eerder werd al Moses Simon binnengehaald. Rosario zou de volgende stap zijn in de ambitieuze opmars van de Parijzenaren.

Check de nieuwste aflevering van Studio Oranje over de kwartfinaleplek van Jong Oranje, Michael Reiziger en EK-smaakmaker én Ajax-target Raúl Moro!