Go Ahead strikt One Click Steel als sponsor

Go Ahead strikt speciale sponsor voor Europese duels: 'Verder dan zakelijke deal'

14Reacties

Go Ahead Eagles gaat voor de Europese wedstrijden in zee met een speciale shirtsponsor. Waar Retro Bridge in Eredivisie-verband en in de KNVB Beker op de voorkant van het shirt van de bekerwinnaar prijkt, krijgt One Click Steel deze plek in de competitiefase van de Europa League.

One Click Steel krijgt daarnaast een prominente plek op de trainingskleding en de materialen van Go Ahead. De club moest op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor, omdat Betnation door de nieuwe gokwet niet meer was toegestaan. Met Retro Bridge en One Click Steel heeft Go Ahead twee sponsoren gestrikt. Dennis Grolleman, eigenaar van One Click Steel, was met zijn onderneming DGS al verbonden aan de club.

"Ik voel me hier op mijn gemak. We bouwen aan iets dat verder gaat dan een zakelijke deal", reageert Grolleman. "Het moet qua mensen passen. Dat gevoel heb ik bij de club. Go Ahead Eagles heeft dat rauwe randje waar ik me in herken. One Click Steel is een nieuw merk binnen mijn groep bedrijven en is net als DGS stevig geworteld in Oost-Nederland. We groeien hard, maar willen die groei bewust verbinden aan iets dat bij ons past. Voor mij draait het om verbinding."

Go Ahead is verheugd met de deal. "Dennis is al jarenlang een gewaardeerde partner van de club. Dat hij er nu voor kiest om met One Click Steel nog zichtbaarder te worden, ook op het Europese toneel, laat zien hoe sterk de band is", stelt algemeen directeur Jan Willem van Dop. "We delen waarden als vertrouwen, oprechtheid en ambitie."