Manchester United denkt aan komst van KRC Genk-spits Tolu Arokodare

'Man United zet Genk-spits op lijst als alternatief voor absolute topnamen'

50Reacties

Manchester United heeft zijn pijlen gericht op Tolu Arokodare. Van een concreet bod op de spits van KRC Genk is echter nog geen sprake. De Nigeriaan geldt als goedkoop alternatief voor andere toptargets. 

De voorbije weken werden er al meerdere buitenlandse clubs aan Arokodare gelinkt. Daar is met Manchester United nu nog eentje bij gekomen. Zo claimt de Engelse journalist Graeme Bailey dat United het vizier heeft gericht op de Nigeriaanse aanvaller. 

De Engelse topclub wil er deze zomer absoluut een nieuwe spits bij en werd al gelinkt aan meerdere aanvallers. Onder meer Hugo Ekitike, Victor Osimhen en Viktor Gyökeres zijn in beeld, maar zijn peperduur en lijken moeilijk haalbaar. Arokodare wordt als een goedkoper alternatief gezien.

Er zijn naar verluidt al meerdere scouts naar België afgezakt om Arokodare aan het werk te zien. De Nigeriaan wist in 45 wedstrijden 23 keer te scoren en 7 assists te geven. Bailey claimt dan ook dat United binnenkort een poging zal wagen als de eerder genoemde targets uiteindelijk onhaalbaar blijken.

Arokodare kan daarmee zijn goede seizoen in de Jupiler Pro League bij Genk mogelijk verzilveren. Head of Football Dimitri De Condé bevestigde alvast dat er afspraken werden gemaakt met Arokodare en dat Genk zal meewerken aan een transfer.

De Nigeriaanse spits lijkt zelf ook wel oren te hebben naar de stap richting United. In het verleden gaf hij al meermaals aan dat het voor hem een droom was om in Engeland en meer bepaald de Premier League te voetballen.

Check de nieuwste aflevering van #DoneDeal over een mogelijk onverwachte Feyenoord-klapper, de targets van Ajax en de voorhoede van PSV!