Franse pers: Pogba wijst Saudi-Arabië af en tekent bij AS Monaco

Franse pers: Pogba wijst Saudi-Arabië af en tekent contract voor twee jaar

12Reacties

De Franse pers is eensgezind: Paul Pogba gaat op zeer korte termijn een twee-jarig contract tekenen bij AS Monaco. Pogba speelde nog niet eerder voor een club uit de Franse competitie. 

'De geruchten hingen al een dag of tien in de lucht, maar het zal snel officieel zijn', schrijft Le Parisien. 'Pogba gaat voor twee jaar tekenen bij AS Monaco. De international van Frankrijk, die bijna twee jaar aan de zijlijn stond, gaat volgend seizoen zijn debuut maken in de Ligue 1.'

Pogba en Monaco hebben lang onderhandeld over de voorwaarden van zijn contract, weet L'Équipe. 'Ze zijn nu een twee-jarig contract overeengekomen. Pogba zou financiële toezeggingen hebben gedaan, nadat hij naar verluidt ook benaderd was door Al-Ittihad uit Saudi-Arabië.'

Dopingschorsing in 2023

Pogba speelde in september 2023 zijn laatste officiële wedstrijd als profvoetballer. Daarna kreeg de Franse wereldkampioen een dopingschorsing opgelegd en kwam hij niet meer in actie. Zijn contract bij Juventus werd uiteindelijk ontbonden.

Pogba hint zelf in ieder geval naar een terugkeer in de voetballerij. 'Ik denk dat het tijd is', schreef hij bij een post op Instagram.